КМДА: на яких маршрутах збільшилась ціна за проїзд

КМДА: на яких маршрутах збільшилась ціна за проїзд

У міськраді кажуть, що тарифи формуються з урахуванням попиту, пропозицій на ринку послуг та вартості пального

КМДА: на яких маршрутах збільшилась ціна за проїзд
Фото: Уніан

Київська міська державна адміністрація (КМДА) повідомила, що станом на 17 січня 2018 року тарифи на 19 маршрутах збільшились на 1 грн. Про це йдеться у коментарі КМДА для Mind.

Тарифи піднялись на маршрутах №555, 434, 545, 526, 509, 151, 242, 496, 542, 504, 528, 455 – до 7 грн, № 577, 569, 249, 557, 501 – до 6 грн, та на № 194 та 582 – до 5 грн, про що КМДА повідомили три перевізники: ТОВ «Ярославь-Авто», ПП «Авен-Єзєр» та ТОВ «ДМ-Київтранс».

«Тарифи формуються з урахуванням попиту та пропозицій на ринку послуг, вартості пального», – йдеться в повідомленні.

У КМДА пояснили, що тарифи маршрутних таксі належать до сфери вільних цін і формуються кожним перевізником самостійно.

«Київська міська влада позбавлена законних підстав впливати на тарифи з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, які працюють у режимі маршрутного таксі», – йдеться у повідомленні.

Разом з тим перевізники зобов’язані повідомляти Департамент транспортної інфраструктури КМДА про зміну тарифу на проїзд протягом одного робочого дня з дати запровадження нового тарифу. 

Київська адміністрація повідомила, що гранична вартість проїзду на міських автобусних маршрутах загального користування міста Києва, які працюють у режимі маршрутного таксі, становить 7 грн.

«Із перевізниками у департаменту домовленість підняти вартість у межах граничної вартості 7 грн. Тобто з 4 до 5, з 5 до 6, з 6 до 7. Але не більше», – йдеться в повідомленні.

Як писав Mind, з 15 липня 2017 року в Києві збільшились ціни на проїзд у громадському транспорті. 

Читайте про розвиток транспортної інфраструктури Києва у матеріалі Mind «Поставити на рейки: навіщо Києву розвивати трамваї та електрички».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло