Банк із групи ICU збільшив чистий прибуток більш ніж удвічі

Банк із групи ICU збільшив чистий прибуток більш ніж удвічі

За звітний рік банк отримав понад 100,29 млн грн чистого прибутку, що на 51,73 млн грн більше, ніж у 2016 році

ПАТ «Банк «Авангард» (Київ) за підсумками діяльності у 2017 році отримав понад 100,29 млн грн чистого прибутку, що перевищує показник 2016 року – 48,56 млн грн – більш ніж вдвічі, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Як зазначається, відповідні дані наведені в повідомленні банку в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР) про проведення 2 березня загальних зборів акціонерів.

Акціонерам пропонується затвердити перерахування 91,622 млн грн чистого прибутку до статутного капіталу, 5,014 млн грн – до резервного фонду і 3,654 млн грн прибутку залишити нерозподіленими.

Також акціонери оберуть новий склад наглядової ради банку.

Зараз до складу наглядової ради входять: Костянтин Стеценко (голова), Макар Пасенюк, Артем Саприкін, Микола Стеценко, Віктор Гладун.

Банк «Авангард» зареєстрований НБУ в липні 2013 року. За даними банку, на 1 квітня 2014 року компанія Westal Holding (Кіпр), що входить до групи «Інвестиційний Капітал Україна» (ICU), володіла 99,9902% акцій банку «Авангард».

Група ICU була створена в червні 2006 року. Вона надає послуги з торгівлі цінними паперами, інвестиційно-банківські послуги. До її складу входять «Інвестиційний капітал Україна», однойменна компанія з управління активами (КУА), банк «Авангард» і КУА-АПФ «Трійка Діалог Україна». Президент Петро Порошенко найняв ICU для продажу своїх активів.

Нагадаємо: Арабське видання Al Jazeera з посиланням на вирок районного суду Краматорська опублікувало матеріал, в якому зазначається, що українська інвестиційна компанія ICU (Investment Capital Ukraine) допомагала екс-президенту Віктору Януковичу вивести з країни $1,5 млрд у період з 2012 по 2014 рік. 

Як писав Mind, Генеральна прокуратура провела слідчу перевірку інвестиційної групи Investment Capital Ukraine, у результаті якої не встановила причетності інвестиційної групи до виведення $1,5 млрд оточенням екс-президента Віктора Януковича.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті