Росія готова обговорювати розгортання місії ООН на сході України

Росія готова обговорювати розгортання місії ООН на сході України

Росія вивчить пропозиції озвучені спецпредставником США і повідомить свою позицію на наступній зустрічі

Росія готова обговорювати розгортання місії ООН на сході України
Спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер
Фото УНІАН

Представник Росії Владислав Сурков повідомив, що озвучені спецпредставником США по Україні Куртом Волкером пропозиції на зустрічі в Дубаї виглядають «цілком реалізовуваними». Про це передає ВВС.

За словами Суркова, основною темою переговорів було обговорення можливості розгортання на південному сході України місії ООН.

«Американці на цей раз привезли набагато більш конструктивні пропозиції. «Дубайський пакет» американських напрацювань, на відміну від «белградського», в цілому виглядає цілком реалізованим. Принаймні, на перший погляд», – йдеться в заяві Суркова.

Він пообіцяв, що Росія вивчить пропозиції і повідомить свою позицію на наступній зустрічі.

Як стверджує Сурков, головним в пропозиціях США є те, що детальний план розгортання миротворчої місії прив'язаний до реалізації політичних пунктів Мінських угод.

Зустріч представників США і Росії відбулася 26 січня в Дубаї.

Раніше Петро Порошенко та Волкер обговорили питання миротворців, реінтеграції Донбасу та звільнення заручників. Із Волкером Порошенко обговорив активізацію міжнародних зусиль з відновлення суверенітету в територіальної цілісності. У ході розмови було відзначено звільнення українських заручників наприкінці минулого року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті