Білорусь з 1 лютого збільшує експортне мито на нафту та нафтопродукти

Білорусь з 1 лютого збільшує експортне мито на нафту та нафтопродукти

Підвищення стосується продукції, що вивозиться за межі Євразійського економічного союзу

Білорусь з 1 лютого збільшує експортне мито на нафту та нафтопродукти
Фото: Shutterstock

Білорусь з 1 лютого 2018 року підвищує експортне мито на нафту і нафтопродукти, що вивозяться за межі митної території Євразійського економічного союзу (ЄАЕС), повідомляє Белта.

Як зазначається, відповідне рішення міститься в постанові Ради міністрів країни від 26 січня 2018 року №68, повідомили Белта в білоруському уряді.

«Ставка експортного мита на сиру нафту буде підвищена з $111,4 до $120,1 за 1 тонну. Мито на прямогонний бензин підвищиться з $61,2 до $66 за 1 тонну, на товарні бензини – з $33,4 до $36 за 1 тонну», – йдеться в повідомленні.

Крім того, мито на легкі, середні дистиляти складе $36 за 1 тонну (було $33,4) і таке саме мито встановлене для дизельного палива, бензолу, толуолу, ксилолів, мастильних та інших олій.

До цього ставки вивізних митних зборів щодо сирої нафти і окремих категорій товарів, вироблених з нафти, змінювалися 1 січня. Тоді вони також були підвищені.

Як писав Mind, президент України Петро Порошенко ще в липні минулого року заявляв про бажання України постачати в Білорусь електроенергію, нафту та відновити річкове сполучення.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті