Гостру нестачу продовольства в Україні відчувають 1,2 млн людей – ООН

Гостру нестачу продовольства в Україні відчувають 1,2 млн людей – ООН

До списку країн, населення яких потерпає від голоду, входить також Ємен, Сирія, Афганістан, Сомалі та інші

Гостру нестачу продовольства в Україні відчувають 1,2 млн людей – ООН
Волонтери видають допомогу жителям Донбасу
фото fdu.org.ua

Продовольча ситуація в країнах, на територіях яких відбувається конфлікт, погіршується день за днем. Лише в Україні гостру нестачу продовольства відчувають 1,2 млн людей. Про це повідомляє Центр новин ООН із посиланням на інформацію представників Продовольчої та сільськогосподарської організації та Світової продовольчої програми.

До списку країн, в яких є проблеми з продовольством, також увійшли Ємен, Південний Судан, Сирія, Ліван, ПАР, Афганістан та Сомалі.

За даними ООН, у 2016 році число голодуючих сягнуло 815 млн людей, у 2015-му їх було 777 млн. Збільшенню цифри, на думку експертів, посприяло зростання та інтенсивність конфліктів.

В ООН переконані, що проблему голоду вирішити не вдасться, якщо не застосовувати заходів із попередження та вирішення конфліктів.

Нагадаємо, мільйони людей в Ємені можуть загинути від голоду внаслідок блокади з боку арабських країн на чолі з Саудівською Аравією. Від голоду в країні потерпають 17 млн осіб.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло