Захворіло у світі
134,719,328
Померло у світі
2,915,972
Вилікувалось у світі
76,537,874
Захворіло в Україні
1,841,137
Померло в Україні
36,779
Вилікувалось в Україні
1,405,826
Південна Корея розкрила шахрайства з торгівлею криптовалютами на $600 млн

Південна Корея розкрила шахрайства з торгівлею криптовалютами на $600 млн

Влада країни прийняла жорстку позицію з врегулювання торгівлі цифровими активами

Південна Корея розкрила шахрайства з торгівлею криптовалютами на $600 млн
фото з pixabay.com

Південна Корея розкрила незаконну валютну торгівлю криптовалютами на суму $600 млн, регулятори намагаються зробити регулювання цифровими активами в країні більш жорсткими. Про це повідомляє Reuters.

Згідно з повідомленнями митної служби, в Південній Кореї  було зафіксовано криптовалютних злочинів на 637,5 млрд вон ($596, 02 млн).

«Митна служба уважно вивчає незаконну валютну торгівлю з використання криптовалюти в складі цільової групи уряду», – зазначається в повідомленні.

Південна Корея прийняла жорстку позицію з регулювання криптовалютної торгівлі, в яку поринула значна частина населення, включно зі студентами та домогосподарками.

Як повідомлялося, з 30 січня влада дозволить використовувати тільки реальні банківські рахунки для криптовалютної торгівлі, що має на меті припинити використання віртуальних монет для відмивання коштів та інших шахрайських дій.

Раніше Сеул заявляв, що розглядає варіант закриття внутрішніх криптобірж. Пізніше чиновники пояснили, що пряма заборона є одним із кроків, які розглядаються, і кінцевого рішення ще не прийнято. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті