Захворіло у світі
62,295,586
Померло у світі
1,453,128
Вилікувалось у світі
39,854,760
Захворіло в Україні
722,679
Померло в Україні
12,213
Вилікувалось в Україні
339,378
Samsung уже цього року випустить OLED-смартфони, які гнуться і складаються

Samsung уже цього року випустить OLED-смартфони, які гнуться і складаються

Компанія підтвердила, що завершує розробку

Samsung уже цього року випустить OLED-смартфони, які гнуться і складаються
ілюстрація slashgear.com

Південнокорейська компанія Samsung знайшла спосіб виділитися серед інших виробників електроніки. Компанія випустить складаний смартфон – який гнеться і складається. Він буде з OLED-екраном і з'явиться вже в цьому році, пише HighTech з посиланням на Zdnet.

У Samsung підтвердили інформацію, яка тиждень тому зʼявилася в ЗМІ.

«У 2018 року ми будемо виділятися на тлі конкурентів, випускаючи передову продукцію, таку як складані OLED-смартфони», – підтвердили представники компанії під час підбиття фінансових підсумків останнього кварталу 2017 року, додавши, що процес розробки триває.

Точної дати випуску смартфона в Samsung не називають, щоб не було ризику зірвати терміни.

У 2017 році компанія отримала рекордну виручку – $250 млрд. Складаний смартфон, за задумом розробників, має зміцнити становище Samsung у ніші дорогих смартфонів.

Вперше Samsung згадував про те, що розробляє гнучкий смартфон, ще в червні 2016 року. Пізніше повідомлялося, що прототипи будуть зроблені з двох жорстких 5-дюймових OLED-дисплеїв, з'єднаних одним шарнірним механізмом. Очевидно, саме цей продукт буде запущено в масове виробництво.

Нагадаємо: наприкінці минулого року телефон, який буде гнутися не завдяки шарнірам, а завдяки гнучкості екрану, запатентувала Apple.

Виробник дисплеїв для Apple – компанія Japan Display – повідомила, що почне масовий випуск гнучких рідкокристалічних екранів у 2018 році.

Між тим американська компанія Royole вже представила настільки гнучкий смартфон, що його буквально можна обернути навколо зап'ястя.

Як повідомлялося, Samsung розробляє спеціальні чипи для майнінгу криптовалюти.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті