СЦКК: Донбас на межі екологічної катастрофи

СЦКК: Донбас на межі екологічної катастрофи

Окупаційна влада не дає змоги провести обслуговування та ремонтно-відновлювальні роботи на критичних об’єктах інфраструктури регіону

СЦКК: Донбас на межі екологічної катастрофи
фото Shutterstock

Злочинна бездіяльність ватажків окупаційної влади може призвести до екологічної катастрофи на Донбасі. Про це йдеться в повідомленні Спільного центру контролю та координації припинення вогню та стабілізації лінії зіткненні (СЦКК), опублікованому на сайті Міністерства оборони України.

Підприємствам, які розташовуються на підконтрольних сепаратистам територіям, необхідні « гарантії безпеки на час для проведення обслуговування та ремонтно-відновлювальних робіт на критичних об’єктах інфраструктури». В іншому випадку, в найближчій перспективі можуть трапитись «аварійні ситуації з непередбачуваними наслідками».

Термінового реагування потребує ситуація, що склалась на об’єктах шламонакопичувача 3-ї черги промислових відходів коксохімічного виробництва ТОВ НПО «Інкор і Ко».

Проте, проведення робіт неможливе, оскільки, до цього часу гарантії безпеки з боку бойовиків немає.

Українська сторона СЦКК наголошує, що подібні дії (бездіяльність) ватажків злочинних угрупувань можуть призвести до екологічної катастрофи на Донбасі, наслідки якої відчувають на собі всі мешканці по обидві сторони лінії розмежування. 

Нагадаємо, раніше США звинуватили Росію в розпалюванні війни на сході України та створенні гуманітарної кризи в регіоні.

Як повідомлялось, за даними ООН, гостру нестачу продовольства в Україні, зокрема в зоні конфлікту, відчувають 1,2 млн осіб. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло