Омелян: в Україні з'явиться ще один топовий арабський перевізник
За його словами, перевізник наразі ще вивчає ринок

В Україні може з'явитися ще один топовий арабський перевізник, який здійснюватиме польоти в Азію з регіональних українських аеропортів. Про це міністр інфраструктури Володимир Омелян сказав під час прес-зустрічі, передає Укрінформ.
«Зараз ведуться переговори з одним із топових арабських перевізників, я впевнений – вдалі. І якщо вони відкриють свої перевезення зі Львова в Азію, і з Харкова в Азію, ми побачимо багатьох поляків, які приїдуть до Львова, бо це поруч, а ще ми побачимо білорусів, які прилетять до Харкова», – зазначив міністр.
За його словами, перевізник наразі ще вивчає ринок.
Також Омелян заявив, що авіакомпанія Qatar Airways планує збільшити географію своїх польотів в Україні.
«Ми отримаємо новий хаб для українців і мешканців Азії, які будуть летіти в Україну, власне у Досі», – наголосив міністр.
Як повідомлялося, наприкінці січня Омелян перебував у Катарі з візитом, метою якого було залучення іноземних інвестицій в інфраструктуру України та розширення двосторонньої співпраці у сфері авіації.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].