«Газпром» очікує отримання всіх дозволів на будівництво «Північного потоку-2» протягом першого півріччя 2018 року

«Газпром» очікує отримання всіх дозволів на будівництво «Північного потоку-2» протягом першого півріччя 2018 року

За словами голови правління «Газпрому», проект йде точно за графіком без будь-яких відхилень

«Газпром» очікує отримання всіх дозволів на будівництво 	«Північного потоку-2» протягом першого півріччя 2018 року
Фото: Shutterstock

«Газпром» очікує отримання всіх необхідних дозволів на будівництво «Північного потоку-2» від Фінляндії, Швеції, Росії та Данії протягом першого півріччя 2018 року. Про це з посиланням на слова заступника голови правління російського газового холдингу Олександра Медведєва повідомляє Прайм.

«Проект йде точно за графіком, без будь-яких відхилень. Зараз важливий дуже етап, що слідом за дозволом, отриманим в Німеччині на будівництво газопроводу в її територіальних водах, ми протягом першого півріччя повинні отримати дозволи, відповідно, від Фінляндії, Швеції, Росії та Данії «, – сказав Медведєв.
Разом з цим він повідомив, що розраховує на то що ці дозволи будуть отримані вчасно.

Проект «Північний потік-2» передбачає будівництво двох ниток газопроводу загальною потужністю 55 млрд кубометрів газу в рік від узбережжя Росії через Балтійське море до Німеччини.

Раніше повідомлялось, що Німеччина дала дозвіл на будівництво 55 км «Північного потоку – 2».

Разом з цим, парламент Данії прийняв закон, який дозволить заборонити російському газопроводу «Північний потік – 2» проходити через води країни з міркувань безпеки або зовнішньої політики.

Під час Всесвітнього економічного форуму в Давосі у 2018 році польський президент Анджей Дуда також висловився проти будівництва «Північного потоку – 2» та вважає його загрозою для усієї Європи. Президент України Петро Порошенко переконаний, що російський газопровід має виключно політичні цілі й жодних економічних. Він також заявив, що «Північний потік – 2» – це тест на єдність Європи, оскільки однією з провідних цілей РФ є її «роз’єднання».

Детальніше про проект магістрального газопроводу «Північний потік – 2» й перспективи його впливу можна ознайомитися в матеріалі Mind: «Північний потік – 2» може опинитися поза законом».

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло