Захворіло у світі
1,431,900
Померло у світі
82,145
Вилікувалось у світі
301,417
Захворіло в Україні
1668
Померло в Україні
52
Вилікувалось в Україні
35
Затверджено план-схему розвитку морського порту Южний до 2038 року

Затверджено план-схему розвитку морського порту Южний до 2038 року

План передбачає реалізацію 25 проектів спільно з державними та приватними інвесторами

Затверджено план-схему розвитку морського порту Южний до 2038 року
Корабель-буксир на фоні адміністративних будівель порту „Южний”
Фото УНІАН

Рада порту Южний погодила План-схему розвитку морського порту Южний, розроблений «ЧорноморНДІпроект». План передбачає реалізацію 25 проектів спільно з державними та приватними інвесторами, передає ЦТС.

«Реалізація цих проектів безумовно призведе до значного збільшення навантаження на інфраструктуру залізничних і автомобільних доріг, систем енерго-, газо- і водопостачання, а це значить, що є необхідність в проведенні розрахунків для поступового планового розвитку та модернізації цієї інфраструктури синхронно з реалізацією інвестпроектів. Від ефективної роботи порту і успішного запуску всіх проектів залежить збереження близько 10 000 існуючих і створення приблизно 3500 нових робочих місць», – прокоментував керівник АМПУ Райвис Вецкаганс.

Голова ради морпорту Южний, начальник адміністрації порту Максим Широков представив основні проектні рішення і розрахункові показники, визначені планом-схемою розвитку порту.

На основі схеми розвитку наземної частини порту будуть розроблені ТЕО залізничної, автомобільної та енергетичної інфраструктури. Зокрема, прийнято рішення про необхідність реалізації ТЕО розвитку ж/д інфраструктури на ділянках від станцій Чорноморська до Берегової, Хімічної та Промислової.

В рамках заходів, спрямованих на підвищення рівня комунікацій між адміністрацією порту, портовими операторами, стівідорними компаніями, органами місцевого самоврядування та науковими організаціями, прийнято рішення створити електронний ресурс, де сторони зможуть оперативно обмінюватися інформацією про пропозиції, зауваженнями та доповненнями до основних розрахунків і проектних рішень.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію