АМКУ дозволив «Інтерпайпу» Пінчука створити спільне підприємство з французькою компанією

АМКУ дозволив «Інтерпайпу» Пінчука створити спільне підприємство з французькою компанією

Vallourec придбає певні активи «Інтерпайпу», щоб продавати сталеві безшовні труби в країнах ЄС

АМКУ дозволив 	«Інтерпайпу» Пінчука створити спільне підприємство з французькою компанією
Фото з офіційного сайту Vallourec

Антимонопольний комітет України дозволив компанії «Інтерпайп» бізнесмена Віктора Пінчука створити спільне підприємство з одним з провідних світових виробників безшовних труб французькою компанією Vallourec. Про це повідомляє прес-служба АМКУ, передає Liga.

«Надано дозвіл компанії Vallourec Tubes SAS (Булонь-Бійанкур, Франція) на опосередковане, через компанію Vallourec Deutschland GmbН (Дюссельдорф, Німеччина), придбання певних активів компанії Interpipe Limited (Нікосія, Кіпр), що забезпечує можливість здійснення господарської діяльності по реалізації і просуванню сталевих безшовних труб в країнах ЄС», – сказано в повідомленні.

Також компаніям Vallourec Tubes S.A.S. і Interpipe Limited дозволені узгоджені дії у вигляді реалізації положень договору купівлі європейського бізнесу від 28 липня 2017 року укладеного між компаніями Interpipe Limited, Interpipe Europe SA (Парадізо, Швейцарія), Interpipe Central Trade GmbH (Франкфурт-на-Майні, Німеччина) та Vallourec Deutschland GmbH (Дюссельдорф, Німеччина) та договору акціонерів від 28 липня 2017 р укладеного між компаніями Vallourec Tubes SAS і Interpipe Limited, терміном на п'ять років.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті