«Укрзалізниця» розглядає можливість впровадження Duty Free на швидкісних міжнародних поїздах

«Укрзалізниця» розглядає можливість впровадження Duty Free на швидкісних міжнародних поїздах

Також УЗ планує ввести наскрізний продаж квитків з іншими видами транспорту

«Укрзалізниця» розглядає можливість впровадження  Duty Free на швидкісних міжнародних поїздах
Фото: Shutterstock

ПАТ «Укрзалізниця» розглядає можливість впровадження послуги Duty Free на швидкісних міжнародних поїздах. Про це повідомив в. о. голови УЗ Євген Кравцов у інтерв'ю УНІАН.

«Цього року ми плануємо ввести харчування в поїзді, продаж книг та електронні розважальні медійні системи на нічних поїздах. Також ми розглядаємо можливість впровадження Duty Free на швидкісних міжнародних поїздах. Треба зрозуміти, наскільки така послуга буде затребувана», – зазначив Кравцов.

Разом з цим Кравцов повідомив, що планується ввести наскрізний продаж квитків з іншими видами транспорту. Передусім йдеться про авіаційний транспорт.

«У нас є авіакомпанії, які зацікавлені в тому, щоб мати можливість продавати спільно квитки на авіарейси і залізничний транспорт. Це дасть можливість за оптимальну кількість часу дістатися в потрібну точку», – сказав він.

Раніше повідомлялось, що «Укрзалізниця» планує запуск поїзда до Вільнюса, Риги і Таллінна через Мінськ у 2018 році. Разом з цим було повідомлено, що УЗ планує підвищити ціни на квитки з 1 квітня на 10%. Вартість квитків залишиться конкурентною порівняно з автобусними перевезеннями.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті