НБУ оприлюднив графік перенесення робочих днів для банків у 2018 році

НБУ оприлюднив графік перенесення робочих днів для банків у 2018 році

Через святкові п’ятниці і понеділки банки працюватимуть 5 субот додатково

НБУ оприлюднив графік перенесення робочих днів для банків у 2018 році
Фото: Shutterstock

НБУ оприлюднив регламент роботи системи електронних платежів Національного банку України та банківської системи України у зв’язку з перенесенням робочих днів у 2018 році, про це йдеться у повідомленні на сайті регулятора.

Як зазначається, цього року робочі дні системи електронних платежів переносяться за наступним графіком: з п’ятниці 9 березня – на суботу 3 березня, з понеділка 30 квітня – на суботу 5 травня, з п’ятниці 29 червня – на суботу 23 червня, з понеділка 24 грудня – на суботу 22 грудня, з понеділка 31 грудня – на суботу 29 грудня.

НБУ оприлюднив графік переносу робочих днів для банків у 2018 році
Фото: bank.gov.ua

Крім того зазначається, що за потреби 9 березня, 30 квітня, 29 червня, 24 та 31 грудня 2018 року банки можуть здійснювати касові операції з клієнтами без відкриття операційного дня банку.

Банки мають повідомити клієнтів про власний режим роботи у зазначені дні, а також організувати роботу щодо своєчасної виплати пенсій, соціальних доплат, інших грошових виплат і забезпечити безперебійну роботу банкоматів, обмінних пунктів та організувати їх підкріплення готівкою різних номіналів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті