mind
США безоплатно надали Україні прилади нічного бачення на суму $5,8 млн

США безоплатно надали Україні прилади нічного бачення на суму $5,8 млн

Цім обладнанням можна оснастити принаймні 10 батальйонів ЗСУ

США безоплатно надали Україні прилади нічного бачення на суму $5,8 млн
Фото mil.gov.ua

Сполучені Штати Америки безоплатно передали Україні 2500 приладів нічного бачення на загальну суму в $5,8 млн. Про це пише прес-служба Міністерства оборони України.

«Чергова допомога від США буде ще одним кроком у підвищенні спроможностей Збройних сил. Це як мінімум ще 10 батальйонів, які будуть повністю оснащені приладами нічного бачення, і будуть підготовлені до ведення бойових дій вночі. Попередній розподіл цього обладнання проведено, і воно вже найближчим часом поступить у війська», – зазначив головнокомандувач Збройних Сил Віктор Муженко.

Згідно з повідомленням, обладнання передано відповідно до Програми сприяння безпеці в Україні, яка здійснюється за підтримки уряду США. 

«Прилади нічного бачення є лише невеликою частиною із загального обсягу оборонної допомоги у $850 млн, яку США надали Україні з 2014 року. США дотримуються зобов’язання допомогти Україні захистити державний суверенітет та територіальну цілісність. Це допоможе Україні на шляху до спільних цілей – розбудови міцних, спроможних та сумісних з НАТО Збройних Сил України», – йдеться в повідомленні.

Цією кількістю обладнання можна оснастити принаймні 10 батальйонів ЗСУ.

Раніше повідомлялось, що Сполучені Штати будуть постачати протитанкові ракетні комплекси «Джавелин» в Україну пізніше цього року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті