США та Австралія також звинуватили Росію в поширенні вірусу NotPetya

США та Австралія також звинуватили Росію в поширенні вірусу NotPetya

На їх думку, кібератака була направлена на дестабілізацію України

США та Австралія також звинуватили Росію в поширенні вірусу NotPetya
фото з pixabay.com

Американський та австралійський уряди звинуватили РФ в організації масштабної кібератаки вірусом NotPetya. Про це йдеться в офіційних заявах урядів США та Австралії.

«Атака, яка отримала назву NotPetya, швидко поширилась по усьому світу, наносячи мільярдної шкоди в Європі, Азії та Америці. Це було частиною зусилля Кремля, направленого на дестабілізацію України, та ще більш явно демонструє участь Росії в триваючому конфлікті», – зазначається у заяві прес-служби Білого дому.

Адміністрація США також заявила, що на атаку «буде дано міжнародну відповідь».

Так само і влада Австралії поклала відповідальність за масштабну кібератаку на РФ.

«Вірус NotPetya перервав нормальну роботу банківського та енергетичного секторів, аеропортів та метрополітену в Україні. Шкідливе ПЗ розповсюдилось по усьому світі, що відобразилось на великих міжнародних компаніях та спричинило сотні мільйонів доларів шкоди», – зазначається на сторінці міністра з питань правопорядку та кібербезпеки Австралії Енгуса Тейлора.

Австралійська влада засуджує поведінку Росії, яка створює серйозний ризик для світової економіки, ділової активності та безпеки та добробуту окремих осіб.

Нагадаємо, напередодні відповідну заяву зробило Міністерство закордонних справ Великобританії. У Британії відповідальність за кібератаку покладають на російські війська.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло