Захворіло у світі
6,573,286
Померло у світі
387,898
Вилікувалось у світі
2,837,955
Захворіло в Україні
25,411
Померло в Україні
747
Вилікувалось в Україні
11,042
МЕРТ: Китай безкоштовно навчатиме українських фахівців з інтелектуальної власності

МЕРТ: Китай безкоштовно навчатиме українських фахівців з інтелектуальної власності

Претенденти мають знати англійську, мати понад два роки досвіду у зазначені сфері та бути молодшими 40 років

МЕРТ: Китай безкоштовно навчатиме українських фахівців з інтелектуальної власності
Фото: Shutterstock

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ) як орган, що відповідає за політику у сфері захисту прав інтелектуальної власності, номінуватиме кандидатів для участі у дворічній програмі Державного відомства з питань інтелектуальної власності Китайської Народної Республіки. Претенденти мають до 15 березня 2018 року надіслати відповідну роботу англійською мовою та пройти конкурс.

Про це йдеться у повідомленні на сайті МЕРТ і зазначається, що охочим долучитись до зазначеної програми потрібно надіслати есе/дослідження на тему «Вдосконалення правового регулювання діяльності представників у справах інтелектуальної власності (патентних повірених) в Україні» за адресою oshanchuk@me.gov.ua до 15 березня 2018.

«Авторів найкращих робіт Мінекономрозвитку номінує на участь у програмі. Після розгляду їх заявок Державне відомство з питань інтелектуальної власності КНР відбере стипендіата, який зможе вивчати право інтелектуальної власності у Китаї», – зазначається у повідомленні.

Так, програма передбачає можливість українських фахівців у сфері інтелектуальної власності, патентних повірених навчатися на дворічній Магістерській програмі з права інтелектуальної власності коштом уряду КНР.

«Вимоги до аплікантів: бути номінованим національним органом з питань інтелектуальної власності, бути молодшим 40 років на момент подання документів, мати більше двох років досвіду у сфері інтелектуальної власності і й продовжити працювати у цьому ж полі після здобуття ступеня магістра, мати освіту ступеня бакалавра чи вище, підтвердити знання англійської (TOEFL-pbt – 550  or higher, TOEFL-ibt – 80 or higher, IELTS – 6 or higher, або вища освіта з англійської мови/літератури)», – зазначають у МЕРТ.

Навчання здійснюватиметься протягом двох років в університеті Zhongnan University of Economics and Law або Tongji University, англійською мовою.

Як повідомляють у Мінекономрозвитку, стипендія на навчання покриває:  вартість навчання, проживання в гуртожитку, медичне страхування та щомісячну виплату в розмірі 3000 юанів (понад $450. – Mind). 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті