Захворіло у світі
160,343,184
Померло у світі
3,331,844
Вилікувалось у світі
138,122,966
Захворіло в Україні
2,129,073
Померло в Україні
46,987
Вилікувалось в Україні
1,797,136
Райффайзенбанк прагне нарощувати корпоративний бізнес у Росії

Райффайзенбанк прагне нарощувати корпоративний бізнес у Росії

Російська «дочка» австрійської групи Raiffeisen Bank International – Райффайзенбанк хоче нарощувати обсяги свого корпоративного бізнесу

Райффайзенбанк прагне нарощувати корпоративний бізнес у Росії
Фото зі сторінки Райффайзен Банк Аваль у Facebook

Австрійці орієнтуються на частку доходів від безризикових продуктів вище 50% у їх загальному обсязі. Про це сказав в інтерв'ю Reuters керівник управління по роботі з великими компаніями Райффайзенбанку Дмитро Срєдін.

«У 2018 році ми розраховуємо відчутно наростити обсяги корпоративного бізнесу. Це завдання включає в себе не тільки кредитування: ми серйозно націлені на те, щоб частка доходів від безризикового бізнесу, не пов'язаного з кредитом, істотно перевищувала 50% загальних доходів», – сказав Срєдін.

За його словами, у банку немає завдання тримати частку на ринку, мета – максимізувати прибутковість на вкладений капітал.

«У сегменті топ-200 компаній у РФ у нас проникнення більш 70%. Ми практично з усіма взаємодіємо з тих чи інших продуктів... З компаніями зі списку санкцій ми працюємо в рамках встановлених обмежень, чітко дотримуючись існуючих приписів. Це обмежує взаємодію з низкою клієнтів, але я б не сказав, що через це від нас пішов значимий шматок бізнесу», – зазначив фінансист.

Банк, який є одним з великих організаторів розміщення рублевих облігацій і євробондів, має намір розширити свою присутність і в цьому сегменті, роблячи ставку на нову нішу – емітентів з СНД.

У 2017 році Райффайзенбанк виступив організатором цілої низки синдикованих кредитів для найбільших російських позичальників, бенефіціари яких у січні цього року були включені Мінфіном США до так званої «кремлівської доповіді».

Крім того, минулого року банк організував дебютний випуск євробондів Таджикистану на $500 млн і два транші паперів Білорусі на $1,4 млрд.

«Зараз у нас є діалог з низкою інших держав на схожі теми. Говорити про те, коли конкретно з'являться нові емітенти з країн СНД, поки рано, але обговорення вже йде на серйозному рівні», – сказав Срєдин.

В Україні Raiffeisen Bank International представлена дочірнім банком Райффайзен Банк Аваль.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті