Закон про корпоративні договори набрав чинності

Закон про корпоративні договори набрав чинності

Документ було опубліковано у виданні «Голос України»

Закон про корпоративні договори набрав чинності
Фото з офіційного сайту президента

Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо корпоративних договорів» був опублікований у газеті «Голос України» від 17 лютого і набрав чинності 18 лютого 2018 року, повідомляє Юрліга.

Нагадаємо, зазначений закон Верховна Рада прийняла ще 23 березня 2017 року. Вже 3 квітня 2017-го його направили на підпис президента Петра Порошенка, але документ був підписаний майже за рік – 15 лютого 2018 року, та набрав чинності з наступного дня після його опублікування.

Як писав Mind, документом внесено зміни до Цивільного кодексу України та законів України «Про акціонерні товариства», «Про господарські товариства» і «Про цінні папери та фондовий ринок» для забезпечення можливості визначення порядку управління та прийняття внутрішніх рішень акціонерами/учасниками шляхом укладення корпоративних угод.

Детальніше про застосування норм закону щодо корпоративних договорів читайте у роз’ясненні юриста «Кому важливі новації в корпоративних договорах?», що оприлюднено у спеціальному проекті Mind Business Level Up за підтримки міжнародної компанії ICF Legal Service.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло