«Нафтогаз» знизив ціни на газ для промспоживачів

«Нафтогаз» знизив ціни на газ для промспоживачів

Запропоновані ціни диференційовані залежно від обсягів закупівлі, умов оплати та стану попередніх розрахунків

«Нафтогаз» знизив ціни на газ для промспоживачів
Фото: Shutterstock

«Нафтогаз України» знизив ціни на газ для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання. Порівняно з цінами на лютий 2018 року, у березні ціни зменшено на 14,1 та 12,3% відповідно. Нові ціни діятимуть з 1 по 31 березня 2018 року (включно), передає прес-служба компанії.

Запропоновані ціни на природний газ із ресурсу компанії диференційовані залежно від обсягів закупівлі, умов оплати та стану попередніх розрахунків з «Нафтогазом».

З 1 жовтня 2015 року введено в дію Закон України «Про ринок природного газу», яким передбачено, що постачання природного газу здійснюється за цінами, що вільно встановлюються між постачальником та споживачем, крім випадків, передбачених цим законом. 

Нагадаємо, що Кабінет міністрів України схвалив документ, який визначає чіткі терміни відокремлення від газового монополіста України НАК «Нафтогаз України» функції транспортування і зберігання газу

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло