AVentures викупила міноритарну частку української аутсорсингової компанії CoreValue

AVentures викупила міноритарну частку української аутсорсингової компанії CoreValue

Це була перша інвестиція AVentures в аутсорсингові компанії

AVentures викупила міноритарну частку української аутсорсингової компанії CoreValue
Андрій Колодюк
Фото прес-служба AVentures Capital

AVentures проінвестувала українську аутсорсингову компанію CoreValue, викупивши міноритарну частку. Про це розповів керуючий партнер AVentures Capital і голова наглядової ради Української асоціації венчурного і приватного капіталу (UVCA) Андрій Колодюк, передає Ліга.

«Ми вирішили в неї вкластися, оскільки її заробіток швидко і стабільно зростає – більше 30% у рік. Це дозволяє нам гарантовано заробити», – розповів Колодюк.

У компанії працює більше 350 людей у 7 регіонах України. Заснована вона була 10 років тому. Це перша інвестиція AVentures в аутсорсингові компанії. Виручка компанії не оголошується, але пов’язані з бізнесом легко вираховують, скільки заробляє аутсорсер.

«Приблизно $40 000–60 000 на рік у середньому припадає на кожного інженера», – поділився керівник AVentures Capital.

Раніше стало відомо, що венчурний фонд AVentures Capital за останні 18 місяців (станом на середину грудня 2017 року) інвестував понад $3,5 млн у сім українських компаній.

Протягом першого півріччя 2018 року фонд планує закрити ще дві-три нові угоди, при цьому на стадії активних переговорів знаходиться понад 10 компаній.

Венчурний фонд AVentures Capital заснований у 2012 році, здійснює інвестиції в проекти на ранніх етапах, орієнтований на співпрацю з глобальними компаніями, що мають R&D в Україні та країнах Центральної і Східної Європи. Фонд фокусується на інвестиціях в IT, включаючи такі галузі, як програмне забезпечення, електронна комерція, хмарні сервіси, мобільні технології, IoT тощо. Портфель AVentures Capital налічує понад 10 компаній, серед яких Augmented Pixels, nuPSYS, Petcube, SpinBackup, StarWind, Rallyware, VOX, TeamFusion.

Варто додати, що Mind поспілкувався з Андрієм Колодюком про те, що являють собою на даний час найбільш прогресивні вітчизняні ринки – венчурний та ІТ, в яких точках вони перетинаються, яке місце держави в цій історії стосунків і як саме Український дім у Давосі здатен поліпшити імідж нашої країни на міжнародній арені. Подробиці можна дізнатися у нашому матеріалі «Андрій Колодюк: «Створити власний стартап – це вже частина культури прогресивного населення».

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло