МЕРТ: на території Донецької області буде створено новий технопарк «Техносіті»

МЕРТ: на території Донецької області буде створено новий технопарк «Техносіті»

Завдяки зазначеній ініціативі може бути створено до 1300 – 1400 нових робочих місць

МЕРТ: на території Донецької області буде створено новий технопарк «Техносіті»
Фото: Shutterstock

Мінекономрозвитку (МЕРТ) включило до Реєстру індустріальних (промислових) парків індустріальний парк «Техносіті», що знаходиться на території Костянтинівської міської ради Донецької області, яка ініціювала його створення на території понад 34 га, йдеться в повідомленні на сайті міністерства.

Як зазначається, за попередніми розрахунками на території індустріального парку може бути створено до 1300 – 1400 нових робочих місць.

«Пріоритетними для розміщення видами економічної діяльності в індустріальному парку будуть машинобудування в галузі альтернативної енергетики та енергозбереження, легка промисловість (швейне виробництво, тощо), виробництво запчастин і комплектуючих для техніки та обладнання, збірка і наладка побутових електроприладів та побутової техніки, комплексна утилізація комп'ютерної електронної техніки», – йдеться в повідомленні.

Так, основною метою створення індустріального парку є формування єдиної території з облаштованою інфраструктурою для розміщення нових об'єктів промисловості, інноваційної сфери, логістики і надання супутніх послуг.

Заявлений строк функціонування – 49 років, земельна ділянка, виділена під технопарк, перебуває в комунальній власності територіальної громади міста Костянтинівки.

Як писав Mind, у поточному році також планується створення біотехнологічного агроіндустріального парку на 50 га у Черкасах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло