Російський ВТБ продовжить згортати бізнес в Україні

Російський ВТБ продовжить згортати бізнес в Україні

Керівництво банку має намір продати його українське представництво

Російський ВТБ продовжить згортати бізнес в Україні
Фото УНIАН

Російський державний банк ВТБ має намір продовжити згортання бізнесу в Україні, повідомляє RNS із посиланням на звіт за 2017 рік заступника президента – голови правління ВТБ Герберта Мооса.

«Будемо продовжувати згортати цей бізнес. Якщо з'являться покупці, дайте нам знати. Ми активно з ними проведемо переговори», – сказав він.

Станом на 31 грудня 2017 року чисті активи бізнесу ВТБ в Україні становили 6,8 млрд руб.

«Ніякого істотного впливу в 2017 році з фінансової точки зору ми не отримали. Як ви знаєте, ми працюємо над скороченням цього портфеля, ще в попередні періоди до 2017 року – в 2016, 2015 роки – ми досить активно проводили дорезервування всього ризику в Україні», – уточнив Моос.

Раніше повідомлялося, що ВТБ до літа залишить тільки один-два офіси в Україні, а відділення банку масово закриваються по всій країні.

Нагадаємо: ВТБ Банк отримав дві зірки з п'яти в оновленому рейтингу банків Mind, що відповідає низькому рівню життєздатності банку за методологією Mind.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло