Стартап, який займається створенням «суперкрові» для лікування раку, отримав $100 млн інвестицій

Стартап, який займається створенням «суперкрові» для лікування раку, отримав $100 млн інвестицій

За допомогою модифікованих еритроцитів компанія сподівається боротися з онкологічними, аутоімунними та іншими захворюваннями

Стартап, який займається створенням «суперкрові» для лікування раку, отримав $100 млн інвестицій
фото з pixabay.com

Rubius Therapeutics, стартап, який займається створення еритроцитів, які перепрограмовують для лікування хвороб, таких як рак, отримав $100 млн фінансування. Про це повідомляє Business Insider.

 Стартап уже вдруге збирає кошти, у червні 2017 року Rubius Therapeutics залучив $120 млн від інвесторів.

Терапію із застосуванням червоних кров’яних тілець можна розглядати майже як будь-які інші ліки, але з однією суттєвою відмінністю: їх виготовляють зі справжніх еритроцитів, а не з хімічних речовин, або інших біологічних матеріалів.

«Це суперкров», – сказав генеральний директор Rubius Therapeutics Торбен Стрейт Ніссен. Еритроцити, які виробляє стартап, «озброєні» терапевтичним білком. Ця «суперкров», коли потрапляє до організму, навіть у кількості 1% від загальної кількості крові, починає боротись із захворюваннями.

Для початку Rubius Therapeutics розробляє терапію замісної ферментації для рідкісних станів, при яких організм не виробляє певні ферменти, а також методи лікування раку, направлені на реорганізацію імунної системи організму.

Це фінансування в $100 млн дасть змогу Rubius Therapeutics проводити клінічні випробування для деяких з програм компанії.

Технологія, запропонована Rubius Therapeutics, перспективна для лікування не лише раку крові, а й аутоімунних, онкологічних, серцево-судинних, метаболічних та інфекційних захворювань.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло