Проблема із звільненням голови НБУ в пакетному голосуванні – Гонтарева

Проблема із звільненням голови НБУ в пакетному голосуванні – Гонтарева

Гонтарева також зазначила що сумнівається в тому, що голосування відбудеться на наступному пленарному тижні

Проблема із звільненням голови НБУ в пакетному голосуванні – Гонтарева
Фото Julia Berezovska/ Press office NBU

Голова Національного банку України Валерія Гонтарева вважає, що її звільнення і призначення нового глави затягується через внесення цих двох питань у парламент в єдиному пакеті. Про це пише Інтерфакс-Україна.

«Всі, і «Блок Петра Порошенко», і «Народний фронт», підтримали кандидатуру Якова Смолія... У тому, що за моє звільнення набереться 450 голосів, у мене теж немає сумнівів. Але було рішення про пакетне голосуванні і ми заручники цього нескінченного пакетного голосування», – сказала Гонтарева.

Разом з цим Гонтарева зазначила що сумнівається в тому, що голосування відбудеться на наступному пленарному тижні. Також, вона розповіла, що через цю ситуацію не може ніде працювати і нічим займатись. Все це, на думку Гонтаревої, «ненормально» відносно до неї як до громадянина країни.

Нагадаймо, що 10 квітня минулого року голова Національного банку України Валерія Гонтарева подала президенту України Петру Порошенку заяву про відставку.

Пізніше президент Петро Порошенко вніс до Верховної Ради проекти постанов стосовно звільнення Валерії Гонтаревої з посади голови Нацбанку та призначення Якова Смолія на цю посаду.

Однак Верховній Раді не вистачає голосів за призначення Якова Смолія головою НБУ. Всі ці кадрові питання будуть винесені на розгляд у сесійну залу наступного пленарного тижня, 13–16 березня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію