В Німеччині суд арештував підозрюваного в організації поставок кокаїну з Аргентини в Росію

В Німеччині суд арештував підозрюваного в організації поставок кокаїну з Аргентини в Росію

Ковальчук проведе півроку за гратами, чекаючи на екстрадицію в Росію

В Німеччині суд арештував підозрюваного в організації поставок кокаїну з Аргентини в Росію
clarin.com

Суд Німеччини відправив під арешт Андрія Ковальчука, підозрюваного в організації контрабанди кокаїну з Аргентини в РФ. Ковальчук перебуватиме під арештом до прийняття рішення щодо видачі його Росії, повідомляє «Інтерфаксу» з посиланням на адвоката Володимира Жеребенкова.

«Німецький суд визначив, що Ковальчук має перебувати під вартою на час розгляду питання про його екстрадицію в Росію. На думку суду, стан здоров'я Ковальчука дозволяє йому перебувати під арештом», – сказав адвокат.

Він зазначив, що через важкість звинувачення німецький суд відмовився розглядати клопотання про звільнення російського підприємця під заставу.

Він уточнив, що Ковальчук буде перебувати під вартою в міській в'язниці Берліна.

Сам Ковальчук у суді просив не брати його під арешт й обіцяв зʼявлятися на першу вимогу поліції.

Російський запит про екстрадицію підозрюваного німецький суд розгляне в звичайному режимі. Ковальчук проти того, щоб його вислали в Росію, зазначив адвокат.

«Він відмовився від прискореного порядку розгляду запиту, що означає, що він проти екстрадиції. В зв'язку з цим суд Німеччини ухвалив рішення розглянути це питання в звичайному режимі», – сказав він, уточнивши, що це може зайняти «мінімум шість місяців».

Нагадаємо, Ковальчук був затриманий напередодні в передмісті Берліна у себе вдома німецькою поліцією за запитом російських правоохоронців. У РФ Ковальчук оголошений в міжнародний розшук по лінії Інтерполу і заочно арештований в рамках розслідування т. зв.«кокаїнової справи». Він вважається організатором контрабанди великої партії кокаїну з Аргентини в РФ.

Як повідомлялося, в Аргентині правоохоронці виявили у дипломатичній пошті посольства Росії близько 400 кг кокаїну, упакованого для доправлення в Росію. Аргентинська поліція затримала п'ять співробітників посольства за підозрою у незаконному обігу наркотичних засобів.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло