mind
Отруєння Скрипаля: Держдеп США також звинувачує Росію

Отруєння Скрипаля: Держдеп США також звинувачує Росію

РФ продовжує відкрито нехтувати суверенітетом інших держав і життям своїх громадян

Отруєння Скрипаля: Держдеп США також звинувачує Росію
Фото Shutterstock

США повністю впевнені, що Росія відповідальна за отруєння колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля. Про це йдеться в заяві глави Державного департаменту США Рекса Тіллерсона.

«У нас є повна впевненість у розслідуванні, яке проводить Великобританія, і в її висновку, що Росія, імовірне, відповідальна за напад з використанням нервово-паралітичного агента, який було здійснено в Солсбері минулого тижня», – йдеться в заяві.

Американська сторона обурена тим, що Росія знову займається такими справами, як отруєння приватної особи на території суверенної держави.

«Від України до Сирії – і тепер і у Великобританії – Росія є, як і раніше, є безвідповідальною силою нестабільності у світі, яка діє з відкритим нехтуванням суверенітету інших держав і життям своїх громадян», – зазначається в заяві.

Тіллерсон сказав, що США згодні зі своїми союзниками в Британії та тісно продовжуватимуть координувати спільні з ними дії.  

Нагадаємо: напередодні прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей повідомила, що Росія «з високою часткою імовірності» причетна до отруєння в Англії екс-співробітника російського ГРУ Василя Скрипаля та його дочки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті