mind
«Оптимусойл» поставить 10 000 тонн дизпалива для «Укрзалізниці» замість «Трейд Коммодити»

«Оптимусойл» поставить 10 000 тонн дизпалива для «Укрзалізниці» замість «Трейд Коммодити»

«Оптимусойл» запропонував ресурс за ціною 26 089,8 грн/тонна

«Оптимусойл» поставить 10 000 тонн дизпалива для	«Укрзалізниці» замість 	«Трейд Коммодити»

Центр забезпечення виробництва (ЦОП) ПАТ «Укрзалізниця» 12 березня визначило компанію «Оптімусойл» переможцем тендеру на поставку 10 000 тонн дизельного палива. Про це з посиланням на дані системи держзакупівель ProZorro повідомляє enkorr.

Йдеться про тендер, перемогу в якому 29 грудня минулого року здобуло ТОВ «Август Пром», що входить до орбіти групи «Трейд Коммодити», однак компанія відмовилася підписувати контракт з УЗ. Відмова, ймовірно, була обумовлена зростанням цін на дизпаливо.

«У разі відмови переможця торгів від підписання договору... замовник відхиляє пропозицію такого учасника та вибирає переможця серед тих учасників, термін дії тендерної пропозиції яких ще не минув», – йдеться у тендерній документації.

Згідно з повідомленням, «Оптимусойл» запропонував ресурс за ціною 26 089,8 грн/тонна. Ця ціна вища за середню на крупнооптовому ринку на 2% (на 540 грн/тонна).

OOO «Оптімусойл» близька до холдингу Wexler. Компанія є ексклюзивним оператором з відвантаження «трубопровідного» ДП автомобільними партіями. Поряд з «Оптімусойл» у тендерах УЗ бере участь інша компанія з холдингу Wexler – «Анвітрейд», яка працює за «формульними» договорами.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті