Мінінфраструктури: Україна отримає 150 млн євро німецького урядового кредиту KfW

Мінінфраструктури: Україна отримає 150 млн євро німецького урядового кредиту KfW

Фінанси будуть залучені на інфраструктурні проекти

Мінінфраструктури: Україна отримає 150 млн євро німецького урядового кредиту KfW
Фото: Shutterstock

Україна залучить німецький урядовий кредит KfW у розмірі 150 млн євро буде витрачено на інфраструктурні проекти. Про це йдеться у повідомленні на сайті Мінінфраструктури.

Як зазначається, про це йшлося під час засідання української частини спільної українсько-німецької робочої групи щодо розгляду та відбору проектів, прийнятних для фінансування за рахунок кредиту KfW, під головуванням Міністра інфраструктури Володимира Омеляна.

«Наразі у нас є 3 пріоритетні проектні пропозиції -добудова автомобільної складової залізнично-мостового переходу через р. Дніпро у м. Києві, модернізація та оновлення рухомого складу ПАТ «Укрзалізниця», будівництво хвилерізу та здійснення днопоглиблення в акваторії Одеського порту», – наголосив Омелян.

Крім того, він зазначив, що Міністерство виходить із пріоритетності, – «Добудова мосту для Києва потрібна, і я думаю, що німецька сторона підтримає цей проект. Оновлення та модернізація рухомого складу теж є пріоритетним для Укрзалізниці, це економічно аргументовано», – підкреслив міністр.

Як зазначається, пропозиції, затверджені за результатами засідання, будуть направлені Віце-прем’єр-міністру України – Міністру регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадію Зубку для передачі на затвердження німецькій стороні.

Нагадаємо, наприкінці минулого року німецько-український фонд KfW і Укргазбанк підписали угоду про кредитування малих і середніх підприємств на суму 81 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті