facebook.com
mind
Telegram обігнав соцмережу «Вконтакте» за кількістю активних користувачів

Telegram обігнав соцмережу «Вконтакте» за кількістю активних користувачів

За останніми даними, щомісячна активна аудиторія Telegram сягає 100 млн користувачів, тоді як у «Вконтакте» – 97 млн

Telegram обігнав соцмережу «Вконтакте» за кількістю активних користувачів
Фото: Shutterstock

Соціальна мережа «Вконтакте», що створена Павлом Дуровим, за показниками щомісячної активної аудиторії програє іншому його проекту – месенджеру Telegram. Про це пише АIN.

Згідно з дослідженням аналітичного бюро Statista, у січні щомісячна активна аудиторія соцмережі «Вконтакте» закріпилася на позначці в 97 млн, а за останньою офіційною інформацією (лютий 2016 року) щомісячна активна аудиторія Telegram сягає 100 млн. Відтоді сервіс не публікував відомостей про темпи зростання або інші актуальні показники.

Найближчий конкурент Telegram у рейтингу Statista – китайська соцмережа YY зі 117 млн користувачів, що запущена у 2005 році. Вона орієнтована на аудиторію геймерів і стримерів.

Згідно з рейтингом, перша п’ятірка найпопулярніших соцмереж:

  • Facebook – 2167 млн користувачів;
  • YouTube – 1500 млн користувачів;
  • WhatsApp – 1300 млн користувачів;
  • Facebook Messenger – 1300 млн користувачів;
  • WeChat – 980 млн користувачів.

У першій десятці – 4 продукти Facebook і 4 проекти з Китаю. Популярний в Україні месенджер Viber (удвічі збільшив локальну аудиторію) виявився на 15-му рядку з 260 млн активних користувачів.

Раніше повідомлялося, що заборонений «ВКонтакте» увійшов до топ-5 найвідвідуваніших сайтів в Україні. У рейтингу сайтів українського сегмента інтернету до п'ятірки лідерів послідовно ввійшли: Google, YouTube і Facebook (середньоденна доля – 88, 74 і 54% відповідно), на четвертій позиції розмістилася «ВКонтакте» (39%), а замикає п'ятірку лідерів «Яндекс» (38%).

Також нещодавно стало відомо, що «ВКонтакте» знову внесли до списку піратських ресурсів у США через порушення авторських прав.

Більше про популярність соціальних мереж в Україні читайте на сайті Mind «Дослідження: які сайти українці найчастіше відвідували в січні».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті