ООН назвала, в якій країні живуть найщасливіші люди

ООН назвала, в якій країні живуть найщасливіші люди

Перша десятка найщасливіших країн світу залишається незмінною два роки поспіль

ООН назвала, в якій країні живуть найщасливіші люди
фото з pixabay.com

ООН опублікувала оновлений рейтинг найщасливіших країн світу World Happiness Report. Автори рейтингу проаналізували різноманітні показники, які впливають на рівень комфорту людей, що проживають у 156 країнах.

Найщасливішою країною було визнано Фінляндію, втім, перша десятка країн з найвищим рейтингом залишається тією ж самою вже два роки поспіль, лише з певним змінами в їх порядку розташування.

Зазначається, що всі найщасливіші країни мають високі значення для усіх ключових аспектів: доход, тривалість життя, соціальна підтримка, свобода, довіра та щедрість. Також до розрахунків беруться і економічні показники, такі як безробіття, інфляція, рівень ВВП.

Найщасливішим є населення Фінляндії, другу сходинку посіла Норвегія, яка очолювала рейтинг у 2017 році.

До топ-10 найщасливіших країн також потрапили Данія, Ісландія, Швейцарія, Нідерланди, Канада, Нова Зеландія, Швеція та Австралія.

10 країн із найбільшим зниженням рівня життя зазвичай страждають від поєднання економічних, політичних і соціальних стресів. П'ять країн з найбільшим спадом, починаючи з 2008-2010 рр., – це Україна, Ємен, Сирія, Малава і Венесуела, падіння склало більше 1 пункту в кожному випадку. Найбільше падіння спостерігалося у Венесуелі – майже 2,2 пункту.

ООН назвала, в якій країні живуть найщасливіші люди
Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло