Захворіло у світі
176,747,563
Померло у світі
3,820,197
Вилікувалось у світі
160,801,403
Захворіло в Україні
2,223,978
Померло в Україні
51,692
Вилікувалось в Україні
2,130,665
«Внучка» російського ВТБ припинить банківську діяльність в Україні

«Внучка» російського ВТБ припинить банківську діяльність в Україні

БМ банк планує подати клопотання про відкликання банківської ліцензії до НБУ у вересні цього року

«Внучка» російського ВТБ припинить банківську діяльність в Україні
Фото: Shutterstock

Під час загальних зборів акціонерів БМ Банку («внучки» російського ВТБ) було прийняте рішення стосовно припинення фінустановою банківської діяльності зі збереженням юридичної особи. Про це повідомляється на сайті банку.

Раніше акціонерами групи ВТБ була прийнята стратегія оптимізації присутності в Україні, і в рамках реалізації стратегії, а також відповідно до закону «Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків» був розроблений план припинення БМ Банком банківської діяльності.

«У встановлені законодавством терміни (до 180 днів із дати погодження Національним банком України) АТ «БМ Банк» повністю виконає всі свої зобов'язання, пов'язані з банківською діяльністю, і перш за все – зобов'язання перед клієнтами банку», – йдеться в повідомленні.

БМ Банк планує подати клопотання про відкликання банківської ліцензії до НБУ у вересні цього року. Плани щодо подальшої діяльності БМ Банку як юрособи наразі не повідомляються.

23 березня минулого року НБУ ввів санкції проти «дочок» російських держбанків. Пізніше, у березні цього року,  президент та Національний банк України продовжили санкції проти чотирьох російських банків.

Ви також можете ознайомитися з рейтингом українських банків від Mind.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті