Суд прийняв рішення щодо Савченко

Суд прийняв рішення щодо Савченко

Ніхто з нардепів не прибув на засідання суду, щоб підтримати Савченко

Суд прийняв рішення щодо Савченко
Фото УНІАН

Шевченківський райсуд Києва визначився із запобіжним заходом для народного депутата Надії Савченко, призначивши утримання під вартою протягом 59 діб – до 20 травня. Суд прийняв рішення не визначати розмір застави.

Нагадаємо, що Савченко затримали в стінах Ради після оголошення їй підозри слідчим СБУ і провели до будівлі слідчого ізолятора СБУ. Савченко на пропозицію доїхати машиною до будівлі слідчого ізолятора СБУ запропонувала слідчому «прогулятися» й цю пропозицію слідчий підтримав. Нардеп разом з правоохоронцями пішки дісталися до будівлі СБУ.

Раніше повідомлялось, що Верховна Рада виключила Савченко зі складу Комітету з питань національної безпеки і оборони. Таке рішення було підтримане 261 народним депутатом на пленарному засіданні в четвер.

У пояснювальній записці до документа автори вказують на те, що Савченко зустрічалася з ватажками так званих «ДНР»/«ЛНР», а також відзначають, що вона бере участь у засіданнях комітету, де розглядають інформацію, що належить до державної таємниці.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті