Запекла конкуренція: суд заборонив ТОВ Белларія копіювати Київський торт компанії «Рошен»

Запекла конкуренція: суд заборонив ТОВ Белларія копіювати Київський торт компанії «Рошен»

Всі існуючі упаковки та етикетки з порушеннями суд постановив знищити

Запекла конкуренція: суд заборонив ТОВ Белларія копіювати Київський торт компанії 	«Рошен»
Фото: roshen.com

Господарський суд Києва визнав, що ТОВ Белларія порушило право інтелектуальної власності кондитерської корпорації Roshen в частині використання назви Київський торт і торт Київський, а також елементів дизайну упаковки торта у вигляді листя каштана. Про це з посиланням на рішення суду пише Ліга бізнес.

Згідно з повідомленням, відтепер ТОВ Белларія не має права на упаковці тортів використовувати означення Київський торт і торт Київський, а також листя каштана в оформленні упаковки торта.

Всі існуючі упаковки та етикетки з порушеннями суд постановив знищити через схожість із Київського торта Roshen. Аналогічні вимоги суд висунув до гіпермаркету Ашан.

Разом з цим повідомляється, що Белларія, і Ашан повинні відшкодувати судові витрати.

Раніше, корпорація Roshen звернулася до суду з позовом про порушення ТОВ «Белларія» права інтелектуальної власності при випуску продукції під торговою маркою «Київський торт».

Нагадаймо, у грудні минулого року Антимонопольний комітет оштрафував компанію «Київхліб» на 219 000 грн за порушення закону про недобросовісну конкуренцію через дизайн упаковки торта.

Раніше повідомлялось, що господарський суд Києва залишив без розгляду позов ПАТ «Київхліб» до кондитерської фабрики «Рошен» про визнання права на упаковку для торта «Казковий ключик».

Пізніше,  суд заборонив «Київхлібу» випускати торти в упаковці, схожій на упаковку Roshen. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло