Захворіло у світі
62,295,586
Померло у світі
1,453,128
Вилікувалось у світі
39,854,760
Захворіло в Україні
722,679
Померло в Україні
12,213
Вилікувалось в Україні
339,378
НБУ планує у 2020 році ввести в експлуатацію новий інноваційний центр обробки даних

НБУ планує у 2020 році ввести в експлуатацію новий інноваційний центр обробки даних

Центробанк шукає генерального підрядника для його побудови

НБУ планує у 2020 році ввести в експлуатацію новий інноваційний центр обробки даних
Фото pixabay.com

Національний банк України розпочав процедуру відкритих торгів із закупівлі робіт з будівництва нового сучасного основного центру оброблення даних регулятора (ЦОД НБУ), а також зі збереження та передачі інформації з використанням інноваційних технологій, йдеться у повідомленні на сайті центробанку.

Як зазначається, попередньо ввести центр в експлуатацію планується до 2020 року, а відбір генерального підрядника з будівництва цього центру проводитиметься публічно за процедурою відкритих торгів через систему ProZorro.

«Національний банк запрошує до участі у торгах будівельні компанії з відповідним досвідом у будівництві об’єктів інфраструктури», – йдеться в повідомленні.

Детальну інформацію щодо процедури закупівлі, у тому числі тендерну документацію та проект договору, вже розміщено на сайті системи ProZorro.

ЦОД НБУ відповідатиме найсучаснішим технологічним вимогам, стандарту TIER IV та дасть можливість широко застосовувати переваги хмарних технологій у роботі інформаційних систем регулятора. Його будівництво значно підвищить кібербезпеку у фінансовій сфері та забезпечить захист критичної інформаційної інфраструктури банківської системи України в умовах стійкої тенденції до зростання кількості кіберзагроз.

Дозвіл на будівництво ЦОД НБУ надано рішенням правління Національного банку №444 від 14 квітня 2017 року.

Як писав Mind, ЄС готує законодавство, щоб змусити компанії передавати персональні дані клієнтів на їх прохання, навіть якщо ці данні зберігаються на серверах за межами 28 країн – членів блоку.

Про нові технології та їх розвиток в Україні розповів Mind директор IT Ukraine Association Олександр Кубраков – «IТ-потенціал України та інвестиції: скільки потрібно і скільки можна».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті