OpenMarket продає «Іллічівський завод ЗБК», що фігурував у справі Імексбанку

OpenMarket продає «Іллічівський завод ЗБК», що фігурував у справі Імексбанку

Вартість заводу складає 247 млн грн

OpenMarket продає 	«Іллічівський завод ЗБК», що фігурував у справі Імексбанку
Фото: pixabay.com

OpenMarket продає за 247 млн грн «Іллічівський завод залізобетонних конструкцій», який фігурував у справі Леоніда Клімова та Імексбанку. Про це стало відомо з оголошення про продаж.

12 лютого Господарський суд Одеської області порушив провадження в справі за позовом НБУ до «Туристично-виробничої фірми «Чорне море» (кінцевий бенефіціар – нардеп Леонід Клімов, який контролював збанкрутілий Імексбанк) про погашення боргу Імексбанку по кредиту рефінансування на суму 3,163 млрд грн (за договором від 26.11.2009) за рахунок звернення стягнення на нерухомість, повідомляв Finbalance.

Йдшлося про корпус №1 (перша черга) туристично-оздоровчого комплексу – готель «Круїз», загальною площею 17801,8 кв. м, який знаходиться за адресою: Одеська область, Овідіопольський район, с/р Дальницька, масив «Золотий бугаз», буд. 17.

Також 12 лютого госпсуд Одеської області порушив провадження в справі за позовом НБУ до «Іллічівського заводу ЗБК» (77% акцій якого належить «Агропродукту», серед засновників якого Світлана Бузіка) про звернення стягнення на нерухоме майно, що є предметом іпотеки за договором іпотеки від 07.12.2009 у рахунок погашення вказаного вище боргу Імексбанку перед регулятором. У цьому випадку йдеться про об’єкти нерухомості за адресою: м. Іллічівськ, с. Малодолинське, вул. Заводська (Винокурова), 1А.

У цей же день суд порушив провадження в справі за позовом НБУ до «Одесапродконтракт» (бенефіціаром значиться Анатолій Справцев) про стягнення 3,163 млрд грн. Як третю особу мали залучити Імексбанк. 

Тоді ж, 12 лютого, госпсуд Одеської області порушив провадження у справі за позовом Нацбанку до «Блек Сі Ріелті Груп» (кінцевий бенефіціар – Леонід Клімов) про стягнення заборгованості у розмірі вже 3,472 млрд грн шляхом звернення стягнення на нерухоме майно (про які саме активи йдеться, в ухвалі суду не уточнюється), що є предметами іпотеки за договорами іпотеки та належить ТОВ «Блек Сі Ріелті Груп». Як третя особа в справі фігурує Імексбанк.

На той момент такі дії НБУ давали підстави не виключати, що вимоги регулятора ґрунтуються на неповерненні Імексбанком боргів по кредитам рефінансування.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло