Nestlé інвестує 700 млн грн у модернізацію харківської фабрики «Мівіна»

Nestlé інвестує 700 млн грн у модернізацію харківської фабрики «Мівіна»

Також заплановані «оздоровчі» зміни в рецептурі «Мівіни»

Nestlé інвестує 700 млн грн у модернізацію харківської фабрики 	«Мівіна»
Фото: Shutterstock

Один з найбільших світових виробників продуктів харчування Nestlé інвестує 700 млн грн у реконструкцію і модернізацію фабрики «Мівіна» в Харкові. Про це повідомили генеральний директор Nestlé в Україні та Молдові Ансгар Борнеманн і голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична, передає Інтерфакс.

«Компанія почала підготовку модернізації фабрики «Мівіна» у 2015 році. Фінальний план проекту був затверджений на початку 2018 року. Основною метою є розвиток фабрики, поліпшення умов праці та підвищення конкурентоспроможності продукції», – сказав гендиректор Nestlé.

За словами Борнеманна, проект буде реалізований в два етапи шляхом трансформації існуючого логістичного центру у виробниче приміщення з подальшою розробкою всієї необхідної інфраструктури і перенесенням ліній виробництва в нове приміщення.

«Реконструкція допоможе не тільки модернізувати підприємство, а й поліпшити технології виробництва продукції. Оновлення рецептури продуктів «Мівіна», зокрема зниження місткості жирів у продукції, дозволить відповідати критеріям оцінки смакових якостей продуктів Nestlé (Nutrition Foundation), які засновані на дієтичних рекомендаціях Всесвітньої організації охорони здоров'я», – зазначив гендиректор Nestlé.

Голова Харківської ОДА у свою чергу повідомила, що майже половина продукції, яка виготовляється на харківській фабриці, йде на експорт у 17 країн Європи та світу.

Компанія планує завершити всі етапи реконструкції та здати оновлені підприємства в експлуатацію до 2021 року.

Nestlé розпочала діяльність в Україні в 1994 році з відкриття представництва. Просуває такі міжнародні бренди, як Nescafe, Nesquik, Nuts, Friskies, KitKat та інші.

До групи компаній Nestlé в Україні належать львівська кондитерська фабрика «Світоч», ТОВ «Нестле Україна», ПрАТ «Волиньхолдинг» (ТМ «Торчин»), ТОВ «Техноком» (ТМ «Мівіна»).

Бізнес Nestlé в Україні представлений такими напрямами: кава, напої, кондитерські вироби, кулінарія (холодні соуси, приправи, супи), продукти швидкого приготування, дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корми для домашніх тварин.

Nestlé – найбільша компанія світу в сфері виробництва продуктів харчування і напоїв, яка представлена в 189 країнах. Крім цього, володіє акціями підприємств парфюмерно-косметичної та фармацевтичної промисловості.

Nestlé належить понад 2000 торгових марок, вона має 418 заводів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію