Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
Пишний розповів, чому зачиняються відділення Ощадбанку

Пишний розповів, чому зачиняються відділення Ощадбанку

Під скорочення потрапляють усі економічно неефективні відділення

Пишний розповів, чому зачиняються відділення Ощадбанку
Голова правління "Ощадбанку" Андрій Пишний
Фото УНІАН

Голова правління Ощадбанку Андрій Пишний розповів, що державний банк впродовж декількох років активно закриває свої відділення на території України через економічну неефективність, передає Економічна правда.

«Головний критерій – економічна ефективність і економічна обґрунтованість нашої присутності в тому чи іншому регіоні. Ми розуміємо, що оскільки банк продовжує процес модернізації, то філія – це точка, куди повинні бути спрямовані інвестиції, щоб її розвивати», – розповів Пишний.

Голова правління банку додав, що під скорочення потрапляють усі відділення, які вважають економічно неефективними. При цьому велика кількість таких відділень Ощадбанку знаходиться у сільській місцевості. За його словами, рішення про закриття того чи іншого відділення приймається після консультацій з місцевими органами влади.

«Надалі відбуватиметься не просто механічне скорочення, а оптимізація мережі із застосуванням принципів геомаркетингу, які визначають оптимальне місцезнаходження відділення з точки зору бізнесу», – зауважив він.

Підсумовуючи, Пишний заявив, що за останні три роки в Ощадбанку було створено 600 відділень нового формату, які у декілька разів ефективніші за старі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті