Трамп погрожує Китаю новими митами на $100 млрд

Трамп погрожує Китаю новими митами на $100 млрд

При цьому США висловили готовність до діалогу для досягнення справедливої та взаємної торгівлі

Трамп погрожує Китаю новими митами на $100 млрд
Фото Shutterstock

Президент США Дональд Трамп дав указ Управлінню торгового представника США розглянути можливість введення додаткових тарифів на китайські товари на загальну суму в $100 млрд. Про це повідомляє Reuters.

Подальші тарифи розглядаються «у світлі несправедливого покарання Китаю» за раніше діючі в США торгові мита.

«Ось як виглядає торгова війна, про яку ми попереджали з самого початку, – сказав президент та головний виконавчий директор Національної федерації роздрібної торгівлі Метью Шей. – Ми знаходимось на небезпечній низхідній спіралі. Постраждають американські сім'ї».

Трамп говорить про додаткові тарифи, оскільки Вашингтон раніше уже оприлюднював список із 1300 товарів, які обкладатимуться 25% митом. Загальна вартість вказаних товарів складає $50 млрд. Під санкції потрапляє в першу чергу сфера високих технологій (космос, інформаційні технології, машинобудування).

Китай, у свою чергу, відповів дзеркальними заходами та увів 25% мито на ряд американських товарів.

Чого стосуватимуться митні посилення, що спонукало сторони до таких рішучих кроків та чого чекати світовій економіці, читайте у матеріалі Mind «До чого може призвести американо-китайська торгова війна».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло