mind
Марк Цукерберг здивував можливостями, яких не мають інші користувачі Facebook

Марк Цукерберг здивував можливостями, яких не мають інші користувачі Facebook

У Facebook усі рівні, але Цукерберг рівніший

Марк Цукерберг здивував можливостями, яких не мають інші користувачі Facebook
фото Facebook Mark Zuckerberg

Ви не можете видаляти свої повідомлення, надіслані у Facebook іншим користувачам. Але Марк Цукерберг та інші керівники компанії можуть. Вони пояснюють це міркуваннями безпеки, повідомляє TechCrunch.

Три джерела підтвердили виданню, що старі повідомлення у Facebook, отримані ними від Цукерберга, зникли з їх чатів переписки, в той час як їхні власні відповіді на ці повідомлення залишаються.

Журналісти видання переконалися в цьому, відстеживши факт переписки з Цукербергом, сповіщення про його повідомлення продублювалися на е-мейл користувача, але в самому чаті їх більше немає.

Прес-служба соцмережі пояснила такі надприродні здібності керівників міркуваннями безпеки.

«Після того як пошту компанії Sony Pictures було зламано в 2014 році, ми вжили ряд заходів, щоб захистити листування наших керівників. Серед них – і обмеження періоду зберігання повідомлень Марка в Messenger. Ми зробили це в повній відповідності з нашими встановленими законом обов'язками зберігати повідомлення», – прокоментували в компанії.

Проте Facebook ніколи не розкривав видалення повідомлень з чатів , ні публічно, ні конфіденційно для користувача. Це піднімає питання про те, чи не є це порушенням довіри. Журналісти видання запитали про це в Цукерберга безпосередньо у Messenger, але він нічого не відповів.

Нагадаємо, персональні дані близько 87 млн користувачів Facebook, що на 37 млн більше, ніж за попередніми оцінками, були незаконного отримані аналітичною компанією Cambridge Analytica.

Як повідомлялося, Facebook заблокувала 270 сторінок російської «фабрики тролів», за допомогою яких здійснювався вплив на виборців в інших країнах.

А от Twitter заблокував майже 300 тисяч підозрілих сторінок, провівши колосальну роботу проти тероризму.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті