mind
Twitter не спить: аккаунти з екстремістською інформацією блокуються сотнями тисяч

Twitter не спить: аккаунти з екстремістською інформацією блокуються сотнями тисяч

За півроку 2017-го було заблоковано майже 300 тисяч підозрілих облікових записів

Twitter не спить: аккаунти з екстремістською інформацією блокуються сотнями тисяч
фото DR

Адміністрація соцмережі Twitter в період з 1 липня по 31 грудня 2017 року в рамках боротьби з екстремізмом заблокувала більше 270 тисяч акаунтів користувачів, пише inform.kz з посиланням на оприлюднену компанією звітність.

«За звітний період з 1 липня 2017 року по 31 грудня 2017 року загалом 274 тис. 460 акаунтів було назавжди видалено за порушення, пов'язані з просуванням тероризму», – йдеться в повідомленні.

Політика блокування негативного контенту в соцмережі особливо посилилася останнім часом на тлі численних терактів, після того як регулятори різних країн світу підвищили вимоги до безпеки і до нерозповсюдження відео, що пропагують насильство.

При цьому показник на 8,4% нижчий за кількість видалених аккаунтів за попередні півроку.

Загалом з 1 серпня 2015 року по 31 грудня 2017 року було заблоковано понад 1,2 млн сторінок, причому 93% з них були виявлені завдяки внутрішнім інструментам компанії, а 74% цих сторінок вдалося відключити до публікації в них першого повідомлення.

«Напружена робота робить наш сайт невідповідним місцем для тих, хто намагається сприяти тероризму, в результаті чого цей вид діяльності все більше зникає з Twitter», – зазначили в компанії.

Як повідомлялося, Єврокомісія хоче зобов’язати Twitter і Facebook надавати поліції дані про користувачів.

Нагадаємо, зʼясувалися причини, чому відеоблогерка влаштувала стрілянину в штаб-квартирі YouTube 3 квітня: відео сервіс видаляв її шокуюче відео.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті