mind
Гройсман ініціює посилення закону «Маски-шоу стоп»

Гройсман ініціює посилення закону «Маски-шоу стоп»

Прем'є хоче навести лад у стосунках між правоохоронною системою та бізнесом

Гройсман ініціює посилення закону 	«Маски-шоу стоп»
Володимир Гройсман під час Години запитань до уряду на засіданні Верховної Ради України
Фото УНІАН

Захист бізнесу має бути реалізований і посилений новими законодавчими ініціативами – в контексті встановлення відповідальності контролерів за перевищення своїх повноважень. Про це сказав Володимир Гройсман, передає Урадовий портал.

«Закон покликаний навести лад у стосунках між правоохоронною системою та бізнесом. Наш пріоритет – покращувати умови життя, але це можливо за умов розвитку економіки та підприємництва», – сказав прем'єр.

Він підкреслив, що ключове завдання нової комісії, до якої увійшли переважно представники ділових асоціацій та Офісу бізнес-омбудсмена – розгляд всіх випадків тиску на бізнес.

«Перевищення повноважень – ми будемо давати свої висновки і будемо звертатися до правоохоронних органів, аби вони приймали кадрові рішення щодо нечесних працівників, – сказав Гройсман. – Але будуть вимоги й до бізнесу – чесний бізнес, чесна сплата податків. Цей баланс треба зберегти».

Глава Уряду зауважив, що цією справою «ніхто й ніколи не займався за всі роки незалежності». «Тож завдання – навести порядок і захистити тих, хто створює нові робочі місця», – сказав Прем’єр-міністр.

Він запропонував підприємцям до наступного засідання комісії окреслити випадки тиску на бізнес, аби можна було ухвалити конкретні рішення щодо подальших дій.

Варто додати, що у вересні минулого року в Києві пройшла велика нарада за участю Президента України, Прем’єр-міністра, народних депутатів та керівництва Генеральної прокуратури. Однією з ініціатив, проголошених під час зустрічі, стала ініціатива «маски-шоу-стоп», покликана покласти край будь-яким проявам тиску силових органів на підприємців. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті