mind
Британія має намір переселити Скрипалів у США, щоб захистити від нових атак

Британія має намір переселити Скрипалів у США, щоб захистити від нових атак

Переговори між МІ6 і ЦРУ вже ведуться

Британія має намір переселити Скрипалів у США, щоб захистити від нових атак
фото Росбалт
m.rosbalt.ru

Колишньому полковнику ГРУ РФ Сергію Скрипалю і його доньці, що стали жертвами отруєння в Великобританії, запропонують переїхати в США і жити під новими іменами. Про це в неділю, 8 квітня, пише газета The Sunday Times, посилаючись на джерела в британській розвідці.

Згідно з інформацією видання, співробітники британської розвідслужби MI6 обговорили це питання з колегами з ЦРУ. Передбачається, що Скрипалі отримають нові імена. Також для переселення Скрипалів розглядаються Канада, Австралія або Нова Зеландія, хоча перевага надається Штатам.

«США – це найбільш очевидне місце для переселення Скрипалів, тому що їх з меншою ймовірністю там уб'ють, і там їх буде легше захистити під новими іменами», – сказало джерело в розвідслужбі.

Юлія і Сергій Скрипалі, що перебувають в лікарні в Солсбері, знаходяться в свідомості і скоро зможуть надати допомогу в розслідуванні отруєння.

 Видання зазначає, що оскільки Юлія Скрипаль відкинула пропозицію російського посольства про консульську підтримку, свідчить про те, що вона не стане повертатися в Росію і готова до життя на Заході.

Як повідомлялося, 6 квітня британська влада відмовили в наданні візи Вікторії Скрипаль – двоюрідній сестрі Юлії, пояснивши це тим, що подана заява не відповідала імміграційним правилам. Крім того, британська влада засумнівалися в тому, що Юлія Скрипаль бажає бачити свою сестру.

«Судячи з усього, Росія використовує Вікторію як пішака. Якщо вона потрапила під вплив Кремля чи Кремль її до чогось примушує, вона теж стала жертвою», – повідомило джерело ВВС.

Екс-полковник і його донька Юлія знаходяться в лікарні вже більше місяця після того, як їх знайшли без свідомості на лавці біля торгового центру в Солсбері.

Стан 33-річної Юлії Скрипаль, як повідомлялося, значно покращився, вона прийшла до тями. Пізніше надійшла інформація і про те, що стан її батька також стабілізувався, він більше не в реанімації.

Напередодні британська поліція опублікувала заяву Юлії, в якій вона подякувала всім, хто співчував їхній сімʼї, однак попросила поважати її право на особисте життя в цій складній і публічній ситуації.

Повідомляється, що за останніми даними британської розвідки, «Новичок» виготовили в Саратовській області.

Між тим Британія конкретизувала ті причини, через які вважає, що за отруєнням Скрипаля стоїть саме Москва.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті