mind
Акції «Русала» і En+, що належать російському олігарху, обвалилися після введення санкцій США

Акції «Русала» і En+, що належать російському олігарху, обвалилися після введення санкцій США

Зранку Bloomberg повідомляв про 40%-ве знецінення паперів, до середини дня ця цифра наближається до 50%

Акції «Русала» і En+, що належать російському олігарху, обвалилися після введення санкцій США
фото https://rusal.ru

Акції компанії «Русал» російського олігарха Олега Дерипаски на Гонконгській фондовій біржі впали на 46,9%, а цінні папери En+ втратили 22,8% у перший день торгів після введення санкцій Міністерства фінансів США, повідомляє Интерфакс.

Олег Дерипаска і його основні активи En+ і «РусАл» включені в «чорний список» США, опублікований в п'ятницю. Під санкції потрапив й інший акціонер «РусАла» – Віктор Вексельберг.

Раніше в понеділок «Русал» на тлі падіння акцій, за інформацією Bloomberg, на 40%, попередив, що санкції можуть призвести до технічних дефолтів по ряду кредитних зобов'язань, а також негативно вплинув на розвиток бізнесу.

При цьому в компанії відзначили, що мають намір виконувати всі зобов'язання, які існують на даний момент. Публікація річного звіту компанії може бути відкладена, йдеться в повідомленні.

«Русал» – російська алюмінієва компанія, один з найбільших в світі виробників первинного алюмінію і глинозему. Сумарна потужність всіх заводів компанії з виплавлення алюмінію – 4,3 млн тонн, з випуску глинозему – 11,5 млн тонн.

Як повідомлялося, США ввели санкції проти 24 олігархів із «кремлівського списку»: це переважно олігархи і чиновники, на думку Мінфіну США, пов’язані з президентом РФ Путіним.

Детальніше про нові тенденції у світі санкцій – в матеріалі Mind «Що означають нові санкції США проти РФ та чому їхньою головною мішенню став Олег Дерипаска».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті