mind
Відремонтувати ділянки дороги Київ – Чернігів – Нові Яриловичі хочуть 50 фірм

Відремонтувати ділянки дороги Київ – Чернігів – Нові Яриловичі хочуть 50 фірм

Більшість із них – міжнародні

Відремонтувати ділянки дороги Київ – Чернігів – Нові Яриловичі хочуть 50 фірм
Фото: Shutterstock

У тендері на ремонт ділянок дороги Київ – Чернігів – Нові Яриловичі хочуть взяти участь 50 фірм. Більша частина з них – міжнародні. Про це з посиланням на директора ДП «Укрдорінвест» Олени Криворучко пише ЦТС.

«Сьогодні ми бачимо сильний ажіотаж з боку міжнародних і українських компаній, викликаний проведенням тендера на ремонт ділянок дороги Київ – Чернігів – Нові Яриловичі. Це великий проект на суму понад 100 млн євро. Всього зацікавленість проявили 50 компаній, з яких 14 – це фірми з Туреччини, 10 – з Китаю, 4 – з Азербайджану, 3 – з Італії, по 2 компанії з Казахстану й Білорусі, 7 – з України, і по одній з Литви, Македонії, Вірменії, Ірану, Німеччини, Польщі, Грузії та Індії. Тепер фірмам потрібно тільки дотриматися формальних вимог щодо підтвердження своєї кваліфікації і запропонувати найбільш розумну ціну», – розповіла вона.

Ремонт ділянок дороги М-01 проводитиметься в межах проекту Пан'європейського коридору. Фінансування відбуватиметься за рахунок кредитних коштів Європейського інвестиційного банку та Європейського банку реконструкції і розвитку.

Раніше повідомлялося, що Гройсман пообіцяв відновити дороги України за 3–5 років.

Цьогоріч план фінансування дорожньої галузі становить 45,7 млрд грн. За планом, роботи вестимуться на 218 об’єктах. Майже 60% проектної документації вже підготовлено. Окрім того, друком вийшов оновлений стандарт будівництва, який «має стати настільним підручником» для дорожніх служб.

Більше про фінансування ремонту доріг в Україні читайте в матеріалі Mind «300 мільярдів на дороги: хто зможе заробити на будівництві».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті