mind
SOCAR повідомив АМКУ «оригінальну» причину заниженої вартості дизпалива для «Укрзалізниці»

SOCAR повідомив АМКУ «оригінальну» причину заниженої вартості дизпалива для «Укрзалізниці»

Представник АМКУ зазначив, що відповідь «варта уваги»

SOCAR повідомив АМКУ «оригінальну» причину заниженої вартості дизпалива для «Укрзалізниці»
Фото: Shutterstock

«Сокар Україна» пояснює подачу заниженої пропозиції на тендері «Укрзалізниці» щодо закупівлі дизельного палива технічним збоєм через перепад напруги. Про це повідомила державний уповноважений Антимонопольного комітету України Агія Загребельська на своїй сторінці у Facebook.

«Скарга ТОВ «ТД «Сокар», в якій останній посилається на неправомірність рішення замовника («Укрзалізниці». – Mind) про визначення його переможцем процедури закупівлі та про намір укласти договір. Під час заповнення граф, за інформацією скаржника, стався технічний збій, внаслідок якого ціна 282 млн. перетворилась в 28,2 млн», – написала вона у Facebook.

Держуповноважений АМКУ також оприлюднила лист компанії, яка здає в оренду приміщення для «Сокар»: у листі зазначено, що 2 квітня (коли проводилися торги «Укрзалізниці») спостерігалося кілька наднормативних стрибків напруги.

#будні_колегії Очікувана вартість – 296,4 млн.грн. Скарга ТОВ «ТД «Сокар», в якій останній посилається на...

Опубликовано Агією Загребельською 10 квітня 2018 р.

У коментарях під дописом Агії Загребельської користувачі намагаються спрогнозувати долю працівника ТД «Сокар», який припустився помилки «ціною у мільйони гривень» при заповненні тендерної заявки.

Раніше повідомлялося, що «Укрзалізниця» провела 6 аукціонів із закупівлі дизельного пального загальним обсягом 60 000 тонн за формульною ціною, в яких перемогли 4 постачальника.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті