Інфляція в Україні в березні зросла: подорожали м'ясні вироби, яйця та овочі

Інфляція в Україні в березні зросла: подорожали м'ясні вироби, яйця та овочі

Найбільше зростання цін в річному вираженні зафіксоване на яйця - 61,7% відносно березня 2017 року

Інфляція в Україні в березні зросла: подорожали м'ясні вироби, яйця та овочі
Фото: pixabay.com

Інфляція в Україні в березні 2018 року у порівнянні з березнем 2017 року склала 13,2%, сповільнившись у порівнянні з 14% в лютому, повідомляє УНІАН.

Порівняно з попереднім місяцем споживчі ціни в Україні зросли на 1,1%, до грудня 2017 року – на 3,5%.

За інформацією Держстату, найбільше зростання цін в річному вираженні зафіксоване на яйця – 61,7%, утримання будинків і прибудинкових територій – 48,1%, фрукти – 40,6%, м'ясо і м'ясопродукти – 25,9%, овочі – 25, 6%.

У порівнянні з попереднім місяцем найбільше зросли ціни на одяг і взуття – 9,6%, овочі – 5%, залізничний пасажирський транспорт – 3,3%, фрукти – 3%, рибу – 1,6%.

Зниження цін в річному вираженні зафіксоване тільки на цукор, до попереднього місяця – на молоко, яйця, цукор, паливо і масла. Також повідомляється, що базова інфляція в Україні в березні склала 9,4% в річному вираженні, 1,4% до попереднього місяця і 2,7% – з початку року.

Дані наводилися без урахування окупованого Криму і Севастополя, а також частини зони проведення антитерористичної операції.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло