mind
Виступ Цукерберга в Конгресі США «підбадьорив» інвесторів Facebook

Виступ Цукерберга в Конгресі США «підбадьорив» інвесторів Facebook

Вартість акцій компанії зросла на рекордні за останні два роки 4,5%

Виступ Цукерберга в Конгресі США «підбадьорив» інвесторів Facebook
фото з pixabay.com

Генеральний директор Facebook Марк Цукерберг у вівторок пройшов перше із двох слухань у Конгресі США без подальших обіцянок змінити шлях, яким соціальна мережа веде свій бізнес. Про це повідомляє Reuters.

Протягом 5 годин опитування 44 сенатори США задавали Цукербергу питання про те, як працює соціальна мережа. Генеральний директор Facebook неодноразово вибачився за те, що не захистив персональні дані мільйонів користувачів платформи.

33-річний інтернет-магнат не дав жодних обіцянок щодо підтримки будь-якого регулювання Конгресом роботи Facebook.

Інвестори були вражені його виступом. Акції компанії показали свій найбільший щоденний приріст за майже два роки – на 4,5%.

«Акції склали $165 000 та зросли на 4,5%, що є найвищим показником за останні три тижні й найбільшим приростом компанії з 2016 року», – йдеться в повідомленні компанії .

Нагадаємо: акції стрімко впали минулого місяця після того, як персональну інформацію 87 млн користувачів платформи отримала аналітична компанія Cambridge Analytica. Більше про скандал із витоком особистих даних можна дізнатися з матеріалу Mind «Обережно, Facebook: чому виник скандал із використанням персональних даних».

Цукерберг 10–11 квітня дає свідчення в Сенаті та Палаті представників Конгресу США у справі про передачу Cambridge Analytica даних мільйонів користувачів соціальної мережі. Він взяв на себе відповідальність за витік даних і за те, що Facebook став інструментом для поширення фейкових новин і розпалювання ненависті. Він також описав кроки, які зробила соцмережа для того, щоб подібні випадки не повторювалися, зокрема, видалення безлічі акаунтів організацій та осіб, причетних до втручання у вибори.

Одним із кроків є впровадження програми Data Abuse Bounty, в межах якої компанія фінансово винагороджуватиме тих, хто зможе знайти вразливі місця в платформі, які б дозволили третім особам отримати доступ до персональних даних користувачів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті