Facebook платитиме тим, хто знайде в платформі «слабкі місця»

Facebook платитиме тим, хто знайде в платформі «слабкі місця»

Компанія таким чином продовжує боротись із витоком персональних даних користувачів до третіх осіб

Facebook платитиме тим, хто знайде в платформі «слабкі місця»
фото з pixabay.com

Компанія Facebook запускає програму Data Abuse Bounty, в межах якої вона фінансово винагороджуватиме тих, хто зможе знайти вразливі місця в платформі, які б дозволили третім особам отримати доступ до персональних даних користувачів. Про це йдеться в повідомленні компанії.

«Data Abuse Bounty, на створення якої надихнула існуюча програма виправлення помилок, яку ми використовуємо для виявлення та усунення проблем безпеки, допоможе нам виявити порушення нашої політики», – зазначається в повідомленні.

Ця програма винагороджуватиме людей, які мають докази щодо випадків, коли платформа Facebook збирає та передає або продає персональну інформацію користувачів третій стороні.

Верхньої межі в суми винагороди немає, але досі найбільшою виплатою за визначення такого порушення була сума у розмірі $40 000.

У січні 2017 року російський хакер Андрій Леонов отримав рекордний гонорар від Facebook. Йому вдалося виявити, що платформа використовує вразливу версію бібліотеки програм ImageMagick, за допомогою якої можна редагувати та масштабувати зображення. Використовуючи «слабке місце», зловмисник міг отримати доступ до даних користувача.

Нагадаємо: 10–11 квітня засновник і гендиректор компанії Facebook Марк Цукерберг дає свідчення в Сенаті та Палаті представників Конгресу США у справі про передачу Cambridge Analytica даних мільйонів користувачів соцмережі.

Більше про резонансну справу із витоком персональних даних 87 млн користувачів Facebook можна дізнатись із матеріалу Mind «Обережно, Facebook: чому виник скандал з використанням персональних даних».

Марк Цукерберг визнав провину соцмережі, він викупив рекламу в британських газетах, щоб вибачитись перед користувачами.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті