Захворіло у світі
11,910,220
Померло у світі
545,728
Вилікувалось у світі
6,505,587
Захворіло в Україні
50,414
Померло в Україні
1,306
Вилікувалось в Україні
23,119
Уряд вводить нові зразки акцизних марок для тютюнових виробів з липня

Уряд вводить нові зразки акцизних марок для тютюнових виробів з липня

ДФС доручено забезпечити виготовлення та продаж в установленому порядку марок акцизного податку нового зразка до 25 червня

Уряд вводить нові зразки акцизних марок для тютюнових виробів з липня
Фото УНІАН

З 1 липня цього року Кабінет міністрів затвердив введення нових зразків акцизних марок для тютюнових виробів (крім сигарет з фільтром і без фільтра, цигарок). Про це пише Ліга бізнес.

Згідно з повідомленням, Державній фіскальній службі (ДФС) доручено забезпечити виготовлення та продаж в установленому порядку марок акцизного податку нового зразка до 25 червня цього року.

Разом з цим вносяться зміни в  положення про виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів від 27 грудня 2010 року. Відповідні зразки марок розробляються ДФС, МЕРТ, СБУ, МВС, Мін'юстом. Вони затверджуються Кабміном.

Марка для тютюнових виробів вітчизняного виробництва з фільтром і без фільтра (цигарки) виробляються в зеленій кольоровій гамі, інші тютюнові вироби вітчизняного виробництва – у помаранчевій, тютюнові вироби  імпортного виробництва з фільтром і без фільтра (цигарки) – в синій, для інших тютюнових виробів імпортного виробництва – бордовій кольоровій гамі.

Зазначена постанова набирає чинності від дня його опублікування, крім підпунктів 2 і 3 пункту 1, пункту 3 змін, затверджених цією постановою, які набирають сили з 1 липня 2018 року.

Нагадаймо, Верховна Рада України 7 грудня прийняла законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень в 2018 році» №6776-д, згідно з яким ставки акцизного податку на тютюнові вироби та обов’язки з виплати акцизного податку з тютюнових виробів підвищуються.

Пізніше було повідомлено, що цього року вартість пачки сигарет в Україні виросте на 4–5 грн внаслідок зростання акцизів на 29,7%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті